Search

Каволі: Перевага Росії над Україною в артилерії скоро може досягти 10 до 1 2024-07-18 06:43:58

Командувач Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі американський генерал Крістофер Каволі попередив, що без підтримки України Сполученими Штатами перевага Росії в артилерії на полі бою ще більше посилиться. Про це він заявив на засіданні Комітету збройних сил Палати представників США, передає Reuters.

За словами Каволі, Росія зараз випускає 5 артилерійських снарядів на кожен снаряд, випущений українськими військами, і ця диспропорція найближчими тижнями може збільшитись до “10 до 1”.

“Якщо одна сторона може стріляти, а інша не може стріляти у відповідь, програє та сторона, яка не може стріляти у відповідь. Тому ставки дуже високі. Цього року вони дуже залежать від нас… І без нашої підтримки вони не зможуть перемогти”, – додав він.

Топ-генерал США в Альянсі також застеріг, що без подальшої американської підтримки в Україні “досить швидко” закінчаться артилерійські снаряди та перехоплювачі ППО.

Американський Конгрес з осені минулого року не може схвалити додаткове фінансування військової допомоги Україні через розбіжності щодо міграційної політики, а також тиск з боку ультраправих республіканців на спікера Палати представників Майка Джонсона.

Related

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.