Search

«Китай не сприйматиме звинувачень і тиску» – Пекін відреагував на претензії щодо співпраці з Росією 2024-07-17 11:59:35

Щодо України, як стверджують у МЗС Китаю, Пекін завжди займав «об’єктивну і справедливу позицію»

Китай і Росія мають право на «нормальну співпрацю», вона не повинна піддаватися зовнішньому втручанню або обмеженню, заявляють у китайському Міністерстві закордонних справ.

«Китай не сприйматиме звинувачень і тиску. Якщо певні країни дійсно дбають про мир і хочуть якнайшвидшого завершення кризи, вони повинні замислитися над першопричиною кризи і зробити щось, що дійсно допоможе досягти миру, а не перекладати провину на Китай», – заявила речниця відомства Мао Нін на брифінгу.

Щодо України, як стверджують у МЗС Китаю, Пекін завжди займав «об’єктивну і справедливу позицію, відігравав конструктивну роль в активному просуванні мирних переговорів».

Як заявив днями заступник держсекретаря США Курт Кемпбелл, Вашингтон попередив, що вважатиме Пекін відповідальним, якщо Москва досягне успіхів в Україні на тлі поглиблення співпраці РФ та Китаю. За його словами, Сполучені Штати прямо заявили Китаю, що якщо це триватиме, то це вплине на відносини між США та Китаєм.

Раніше цього місяця генсекретар НАТО Єнс Столтенберґ заявив, що альянси Росії з «друзями в Азії» мають наслідки для глобальної безпеки. Зокрема, він зауважив, що Китай також «підтримує військову економіку Росії».

Минулого місяця американський Інститут вивчення війни (ISW) у своєму звіті зауважив, що Росія продовжує спроби вибудувати коаліцію на противагу Заходу, розвиваючи двосторонні відносини з Іраном, Північною Кореєю і Китаєм.

Форум

Wiki
Инсайды

Латвія зробить внесок на підтримку українських медичних закладів
Шмигаль повідомив, скільки боєприпасів отримала Україна у рамках чеської ініціативи
The Guardian рассказала о самых больших проблемах украинских беженцев в Британии
Що буде, якщо РФ підірве Київську ГЕС: в "Укргідроенерго" назвали найгірший сценарій
"Ворог підтягує резерви і спробує просунутися": майор ЗСУ розкрив плани ворога

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.