Search

Четверо поліцейських зазнали травм під час гуманітарної місії на Луганщині – МВС 2024-07-18 10:00:00

Українські військові та правоохоронці провели евакуацію з прифронтової Макіївки на Луганщині, але частина місцевих жителів залишилася у своїх будинках

Четверо поліцейських зазнали акубаротравм, коли перебували з гуманітарною місією у прифронтовому селі Макіївка Сватівського району , повідомила поліція Луганської області ввечері 11 квітня.

«Попри те, що лінія фронту постійно змінюється, луганські поліцейські продовжують допомагати співгромадянам. Сьогодні жителям Макіївки та Греківки поліцейські привезли хліб та презенти від Красноріченської селищної військової адміністрації. У Макіївці, коли місцеві спілкувалися з рідними за допомогою Starlink, окупанти обстріляли населений пункт із системи залпового вогню «Град». Снаряди розірвалися поблизу селян та співробітників поліції», – ідеться в повідомленні.

За цими даними, серед місцевих жителів ніхто не постраждав.

На підконтрольній Україні території Луганщини розташовані кілька прифронтових сіл, це, зокрема, Макіївка, Греківка та Невське Сватівського району.

Форум

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.