Search

Із 1 квітня завозити гумдопомогу можна буде лише через автоматизовану систему 2024-06-14 21:19:26

допомога,гуманітарна,швейцарія,гумдопомога

Із 1 квітня завозити гуманітарну допомогу в Україну можна буде лише через автоматизовану систему реєстрації гуманітарної допомоги.

Про це під час брифінгу повідомила міністерка соціальної політики Оксана Жолнович, передає Інтерфакс-Україна.

"Паралельно ми дали можливість скористатися і паперовими деклараціями. І з 1 квітня паперові декларації припиняють своє існування. Вся робота, яка здійснюватиметься навколо завезення гуманітарної допомоги, буде автоматичною за допомогою нашої системи", – зазначила вона.

За словами заступника міністра соціальної політики Назара Танасишина, ввезення гумдопомоги через автоматизовану систему проходитиме так само, як і в період пілотного тестування, який тривав з 1 грудня 2023 року.

Як повідомлялося, у вересні 2023 року Мінсополітики повідомило про зміну правила ввезення та обліку гуманітарної допомоги з 1 грудня 2023 року. За допомогою веб-платформи "Автоматизована система реєстрації гуманітарної допомоги", організації, які збираються ввезти гумдопомогу, зможуть зареєструватися, авторизуватися на сайті, сформувати та подати декларацію, яка шляхом інформаційного обміну надсилатиметься на митницю.

У листопаді 2023 року уряд продовжив можливість використання паперових декларацій для ввезення гуманітарної допомоги в Україну до 1 квітня 2024 року.

Автор: Юлiя Недашківська

Related

Wiki
Инсайды

США попередили, які країни можуть стати новою ціллю РФ
Гарантии безопасности от США: что известно о соглашении и поможет ли это Украине, если Трамп станет президентом
Зеленський з Папою Римським обговорили наслідки агресії рф проти України
Топ-5 найкорисніших сирів для вашого здоров’я
Спроба росії продемонструвати силу насправді є демонстрацією слабкості путіна – The Telegraph

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.