Search

Ботоферма Порошенка накинулася на військового за нагадування про сина лідера «ЄС», - Гладких 2024-06-14 20:20:31

Ботоферма Порошенка накинулася на військового за нагадування про сина лідера «ЄС», — Гладких

Мережа ботів яку пов’язують з Петром Порошенко атакувала допис українського військового з позивним «Сталкер». У своєму дописі військовий зазначав, що Олексій Порошенко ховається за кордоном від служби в армії, натомість його батько Петро Порошенко шантажував Україну зривом вступу до Євросоюзу, якщо його не випустять до сина на день народження. Про це повідомляє політичний експерт Валентин Гладких.

“Військовий з позивним «Сталкер». Майданівець. Доброволець з 2014 році. Двічі поранений. Воює зараз на передовій. Дозволив собі згадати, що Олексій Порошенко ховається за кордоном від служби в армії. А «бідний батько» Петро змушений шантажувати країну зривом вступу до Євросоюзу, якщо його не випустять до сина на день народження. Після цих слів до захисника в коментарі прийшла ботоферма Порошенка і почала травити військового…”, — пише Гладких.

Експерт зазначає, що Порошенко витрачає мільйони гривень на ботів, які тиснуть на українських захисників і сіють зневіру до ЗСУ. Гладких також нагадує, що сітка ботів по усій країні, за даними Радіо Свобода, в перший рік війни налічувала мільйон акаунтів.

“Ботоферма Петра не просто травить військових. Вона розповсюджує брехливі новини про фронт, пише про невідворотність поразки України, про необхідність здатися путіну/сісти за стіл переговорів та максимально повторює наративи роспропаганди. Шокує, що у Порошенка один з керівників сітки був громадянин росії”, — наголошує Гладких.

Як повідомлялось раніше, Петро Порошенко на початку березня запропонував призупинити вступ України в ЄС, якщо його не випустять за кордон. 6 березня син Петра Порошенка, який виїхав з країни, відзначав 39-річчя.

Wiki
Инсайды

США попередили, які країни можуть стати новою ціллю РФ
Гарантии безопасности от США: что известно о соглашении и поможет ли это Украине, если Трамп станет президентом
Зеленський з Папою Римським обговорили наслідки агресії рф проти України
Топ-5 найкорисніших сирів для вашого здоров’я
Спроба росії продемонструвати силу насправді є демонстрацією слабкості путіна – The Telegraph

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.