Search

У Львові раптово помер екснардеп Андрій Антонищак 2024-06-24 16:04:00

Читать на русском

У Львові раптово помер екснардеп Андрій Антонищак

У Львові раптово помер екснардеп Андрій Антонищак

У Львові у віці 54-роки раптово помер колишній народний депутат від "Блоку Петра Порошенка", засновник громадської організації «Я ­­– львів’янин» Андрій Антонищак.

«День розпочався важко: відійшов у вічність Андрій Антонищак, майданівець, народний депутат 8 скликання, боєць батальйону Кульчицького, полковник нацгвардії, справжній лемко», – повідомила вранці 27 березня нардепка Софія Федина.

Причину смерті Андрія Антонищака нардепка не уточнила.

Андрій Антонищак був засновником громадської організації «Я – львів’янин», яка відстоювала інтереси дрібних підприємців, власників МАФів. Брав участь у діяльності партії "Громадський рух «Народний контроль»", а у 2014 році був обраний до Верховної Ради від "Блоку Петра Порошенка".

Нардеп був співзасновником скандальної ГО «Українська спілка учасників АТО» («УСУ АТО»), учасники якої влаштовували акції проти міського голови Львова Андрія Садового.

Влітку 2017 року у Кам’янка-Бузькому районі поліцейські зупинили автомобіль, яким у нетверезому стані керував Андрій Антонищак. Він відмовився проходити експертизу на алкотестері, а його алкогольне сп’яніння підтвердили два свідки. Згодом суд закрив цю справу у зв’язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення.

З 2020 року Андрій Антонищак служив в Національній гвардії старшим офіцером планування та застосування військ в охоронних заходах.

Wiki
Инсайды

Споживання електрики знизилось: коли вимикатимуть світло 23 червня
У Миколаєві покарали підрядника за неналежне прибирання вулиці
Росія виводить з-під Вовчанська деякі підрозділи: деталі від ЗСУ
Прем’єр Британії відреагував на скандальну заяву Фараджа про війну РФ проти України
Германия обратилась к Китаю с предупреждением: что известно

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.