Search

Ракета «Циркон» змінює хід війни? 2024-06-24 16:02:42

  • В Одесі станом на вчора майже 300 тисяч абонентів залишалися без світла, повідомляє місцева влада. Російські ж сили, додає влада, продовжують бити по місту ракетами. Якою є ситуація в регіоні?
  • Для ударів по Україні Росія використовує найбільш втаємничену ракету у своєму арсеналі – йдеться про «Циркон». Такі дані наводять у Defense Express. Мовляв, це вже друге публічно відоме використання цієї ракети після невдалої спроби атакувати нею Київ у лютому. Про загрози цієї ракети, а також про те, яким системам ППО під силу її збивати?
  • Незаконний Керченський міст після його ураження українськими спецслужбами Росія більше не використовує, щоб постачати зброю. Таку заяву в інтерв’ю ICTV зробив голова української СБУ Василь Малюк. То чи перерізана російським силам логістика до Криму?

Про це та інше дивіться у програмі « Свобода .Ранок» о 9:01 на @Радіо Свобода:

Форум

Wiki
Инсайды

Споживання електрики знизилось: коли вимикатимуть світло 23 червня
У Миколаєві покарали підрядника за неналежне прибирання вулиці
Росія виводить з-під Вовчанська деякі підрозділи: деталі від ЗСУ
Прем’єр Британії відреагував на скандальну заяву Фараджа про війну РФ проти України
Германия обратилась к Китаю с предупреждением: что известно

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.