Search

Прокудін: з окупації на Херсонщині вдалося повернути ще трьох дітей 2024-06-24 14:35:41

За словами Прокудіна, з початку 2024 року на підконтрольну Україні територію  вдалось повернути 47 дітей із Херсонської області

На підконтрольну Україні територію з окупованої Росією частини Херсонщини вдалося вивезти родини з трьома дітьми, повідомляє голова обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

«Це хлопчаки 5-ти, 11-ти та 14-ти років. Батьки дітей самостійно зв’язалися із представниками благодійної організації «Save Ukraine» та попросили допомогти вирватися з пекла окупації. Жити в таких умовах їм було вже не сила», – вказано у повідомленні.

Керівник ОВА зауважив, що на родини чекає реабілітація та робота з психологами. Вони знаходяться у безпечному місці, де отримують необхідну допомогу.

За словами Прокудіна, з початку 2024 року на підконтрольну Україні територію вдалось повернути 47 дітей із Херсонської області.

Раніше голова Офісу президента Андрій Єрмак повідомив, що за посередництва Катару вдалося повернути п’ятьох дітей із Росії, ще чотирьох повернули з окупованих РФ територій України.

За офіційними даними української влади, з 24 лютого 2022 року з України до Росії депортували близько 20 тисяч дітей. Це лише ті випадки, які вдалося зафіксувати офіційно. Українські правозахисники наполягають, що дітей, силоміць переміщених із України, «сотні тисяч».

У березні 2023 року Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордери на арешт Путіна та Львової-Бєлової. Їх підозрюють у скоєнні воєнних злочинів – насильницьких депортацій та переміщення населення, зокрема дітей, із окупованих територій України.

Повернути в Україну, за даними влади, поки що вдалося близько півтисячі дітей.

Форум

Wiki
Инсайды

Споживання електрики знизилось: коли вимикатимуть світло 23 червня
У Миколаєві покарали підрядника за неналежне прибирання вулиці
Росія виводить з-під Вовчанська деякі підрозділи: деталі від ЗСУ
Прем’єр Британії відреагував на скандальну заяву Фараджа про війну РФ проти України
Германия обратилась к Китаю с предупреждением: что известно

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.