Search

"Укрзалізниця" третій місяць поспіль оновлює рекорд із перевезення вантажів 2024-06-18 00:24:52

укрзалізниця,залізниця

У березні "Укрзалізниця" перевезла 16 млн тонн вантажів, що на 10% більше, ніж у лютому, коли компанія також звітувала про рекордні показники.

Про це повідомляє віцепрем’єр-міністр з відновлення – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

"Порівняно з березнем 2023 року в березні 2024 – у всіх видах сполучення "Укрзалізниця" перевезла на третину більше вантажів – 16 млн тонн. Це й на 10% більше теж рекордних показників лютого 2024, коли обсяг перевезень сягнув 14,5 млн тонн. Ріст вантажних перевезень "Укрзалізниця" демонструє третій місяць поспіль. А березневий результат – найкращий від початку повномасштабного вторгнення", – наголосив він.

Водночас через припортові станції було перевезено 5,3 млн тонн вантажів, з них – 2,7 млн тонн зернових. Через західні прикордонні переходи – 3,4 млн тонн, включаючи 484 тис. тонн зернових.

На експорт у березні залізницею було перевезено 8 млн тонн вантажів, з них 3,2 млн тонн – зернові. Загалом на експорт перевезено 51% від усіх вантажів. Обсяг експорту збільшився порівняно з березнем 2023 року більш ніж на половину.

У внутрішньому сполученні було перевезено 7 млн тонн, що на 11% більше березня 2023 року. Імпортні перевезення зросли на 65% до березня 2023 року й становили 808,3 тис. тонн.

Автор: Юлiя Недашківська

Related

Wiki
Инсайды

Орендував елітну квартиру за 1000 гривень у Києві: ВРП вирішила звільнити колишнього очільника Верховного Суду Князєва 
РФ использует новое химическое оружие: как должна ответить Украина
Лунін відреагував на розгромну поразку збірної України від Румунії в першому матчі Євро-2024
Огляд експертів: ТОП-5 ноутбуків для роботи та творчості
У вихідні в Миколаєві комунальники ліквідували наслідки негоди

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.