Search

Більше половини із 3000 державних підприємств на працюють, за останні роки їх кількість різко збільшилась, 2024-06-24 15:12:43

зачинено

В Україні налічується 3116 державних підприємств, більше половини з них не працюють, а від 17% держава навіть не отримує звітності.

Про це свідчать дані Департаменту політики власності Міністерства економіки станом на лютий 2024 року, повідомляє LIGA.net.

Зокрема, працюють 854 державних підприємства (27%), 475 з них приносять гроші до держбюджету. Не працюють 1 736 держпідприємств (56%), про діяльність ще 526 підприємств (17%) держава взагалі нічого не знає, бо вони не надають звітність про свою роботу.

За останні п’ять років кількість державних підприємств, які не працюють, різко збільшилась. Ще у 2018 році таких було у чотири рази менше – всього 422. Тоді ж кількість держпідприємств, що працюють, була вдвічі більшою – 1640.

Читайте також: Прибуток українських підприємств впав за рік у 12 разів, – Держстат

Як повідомлялося, у червні 2023 року Фонд державного майна повідомляв про ухвалене рішення поступово ліквідувати 1 278 державних підприємств із 2 364, які перебувають у його управлінні. Ліквідація підприємств може тривати від чотирьох місяців до півтора років.

Автор: Михайло Орлюк

Related

Wiki
Инсайды

Споживання електрики знизилось: коли вимикатимуть світло 23 червня
У Миколаєві покарали підрядника за неналежне прибирання вулиці
Росія виводить з-під Вовчанська деякі підрозділи: деталі від ЗСУ
Прем’єр Британії відреагував на скандальну заяву Фараджа про війну РФ проти України
Германия обратилась к Китаю с предупреждением: что известно

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.