Search

44 країни підтримали ідею створення спецтрибуналу для Росії за злочини в Україні 2024-06-24 16:20:39

Читать на русском

44 країни підтримали ідею створення спецтрибуналу для Росії за злочини в Україні

44 країни підтримали ідею створення спецтрибуналу для Росії за злочини в Україні

Союзники підтримали пропозицію Нідерландів створити спецтрибунал.

У Нідерландах представники 44 країн наголосили на важливості повної відповідальності Росії за злочини проти України та підтримали ідею створення для цього спеціального трибуналу. Про це 3 квітня повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

У декларації за підсумками конференції «Відновлення справедливості для України», яка проходила в Гаазі 2 квітня, країни-підписанти зазначили, що вони «залишаються відданими» створенню спецтрибуналу для розслідування та судового переслідування злочину агресії проти України.

Також підписанти привітали пропозицію Нідерландів прийняти такий спецтрибунал. Серед підписантів – європейські країни, а також США, Велика Британія, Австралія та Японія.

Кулеба зазначив, що ще два роки тому ідею створення спецтрибуналу «всі категорично відкидали», а рік тому, за його словами, здавалося, що робота над ним «загрузла у суперечках між державами».

Однак тепер міністр закордонних справ упевнений, що країни зможуть знайти «всі необхідні рішення та втілити трибунал у життя».

Wiki
Инсайды

Споживання електрики знизилось: коли вимикатимуть світло 23 червня
У Миколаєві покарали підрядника за неналежне прибирання вулиці
Росія виводить з-під Вовчанська деякі підрозділи: деталі від ЗСУ
Прем’єр Британії відреагував на скандальну заяву Фараджа про війну РФ проти України
Германия обратилась к Китаю с предупреждением: что известно

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.