Search

Німеччина: депутата AfD закликали дати пояснення через дані про отримання грошей від проросійського порталу 2024-06-24 14:59:17

Петр Бистрон, депутат Бундестагу і кандидат від AfD на майбутніх виборах до Європейського парламенту, заперечив повідомлення

Керівництво німецької ультраправої партії «Альтернатива для Німеччини» (AfD) закликало одного зі своїх законодавців дати пояснення у зв’язку з повідомленнями про те, що він отримував гроші від проросійського новинного порталу.

Петр Бистрон, депутат Бундестагу і кандидат від AfD на майбутніх виборах до Європейського парламенту, заперечив ці повідомлення.

Раніше німецьке видання Der Spiegel і чеська газета Denik N повідомили, що Бистрон отримав гроші від проросійського порталу Voice of Europe («Голос Європи»), проти якого чеський уряд запровадив санкції через ймовірний російський вплив.

Лідери AfD дали Бистрону час до 4 квітня на пояснення.

У серпні 2023 року Der Spiegel та The Insider оприлюднили розслідування, за висновками якого Кремль фінансував німецьку ультраправу партію «Альтернатива для Німеччини».

Форум

Wiki
Инсайды

Споживання електрики знизилось: коли вимикатимуть світло 23 червня
У Миколаєві покарали підрядника за неналежне прибирання вулиці
Росія виводить з-під Вовчанська деякі підрозділи: деталі від ЗСУ
Прем’єр Британії відреагував на скандальну заяву Фараджа про війну РФ проти України
Германия обратилась к Китаю с предупреждением: что известно

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.