Search

Удари «шахедами» по житлових будинках – Терехов про ситуацію в Харкові 2024-06-24 14:16:43

Наслідки російських ударів по Харкову, березень 2024 року

Харків уночі 4 квітня перебуває під повітряним ударом, повідомив міський голова Ігор Терехов.

Після 1:00 він поінформував, що «у Харкові чутно вибухи» і порадив містянам бути обережними, а о 1:41 написав у телеграм-каналі: «Попередньо – удари «шахедами» по житлових будинках. Як по приватних, так і багатоквартирних. Інформація щодо постраждалих уточнюється».

Російські військові завдали щонайменше чотири удари по Харкову, уточнив голова обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«У одній з багатоповерхівок внаслідок ворожих ударів пошкоджені верхні поверхи. Також зафіксовані пошкодження житлової забудови приватного сектору. За інформацією медиків екстреної допомоги, на цю хвилину дві жінки отримали гостру реакцію на стрес. Без госпіталізації», – вказав чиновник.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння атакують українські регіони, зокрема, Харківщину. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Форум

Wiki
Инсайды

Споживання електрики знизилось: коли вимикатимуть світло 23 червня
У Миколаєві покарали підрядника за неналежне прибирання вулиці
Росія виводить з-під Вовчанська деякі підрозділи: деталі від ЗСУ
Прем’єр Британії відреагував на скандальну заяву Фараджа про війну РФ проти України
Германия обратилась к Китаю с предупреждением: что известно

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.