Search

Російські спецслужби готують новий теракт, щоб звинуватити українських партизанів, – "Атеш" 2024-07-18 06:29:45

Російські спецслужби готують новий теракт, щоб звинуватити українських партизанів, –

Російські спецслужби готують новий теракт, щоб звинуватити українських партизанів, – "Атеш"

Представники російських спецслужб намагаються організувати черговий терористичний акт. Метою провокації буде подальша спроба перекласти відповідальність за нього на українських партизанів та учасників підпілля.

Про це повідомляє "Telegram"-овий канал кримського руху спротиву "Атеш".

Зазначається, що координаторам цього руху віднедавна стали регулярно надходити повідомлення від представників спецслужб РФ під виглядом місцевих активістів.

"Вони пропонують влаштувати диверсії у місцях масового скупчення громадянських людей", — розповіли підпільники.

Мета провокації та підготовка

У русі зазначають, що спецслужби країни-агресорки готують теракт і спробують звинуватити у цьому "Атеш". На це, зокрема, вказує "низка індикаторів та очевидна системна кампанія проти нашого руху".

Москва хоче такою провокацією мобілізувати якнайбільше росіян, які мститимуть за "українські теракти", додають у Силах спротиву.

"Вони вже створили безліч брехливих облікових записів "Атеш", фальсифікують діалоги з нашими координаторами та провокують наших прихильників на теракти", — повідомляють підпільники.

Як розпізнати брехливі адреси

Також у русі нагадали, що брехливі облікові записи майже ідентичні до їхніх попередніх координаторів, але з додатковим "s" наприкінці.

"Нагадуємо! Ми працюємо виключно проти окупантів. Сучасні чекісти готові до будь-якого злочину. Пам’ятайте, хто ваш ворог, і не забувайте, що ми боремося за спільну свободу!" — наголошують партизани.

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.