Search

Японія заборонила експорт 164 категорій товарів до РФ 2024-07-18 05:54:47

Японія заборонила експорт 164 категорій товарів до РФ

Японія заборонила експорт 164 категорій товарів до РФ

Японія оголосила про запровадження заборони на експорт до Російської Федерації 164 категорій товарів, від автомобільного моторного мастила до хлороводню. Також заборонили експорт яхт та інших прогулянкових або спортивних суден, зокрема байдарки, каное, легкі човни. Заходи будуть введені в дію з 17 квітня.

Про це повідомило Міністерство економіки, промисловості та торгівлі Японії. "Виходячи з цього, сьогодні Кабмін ухвалив розпорядження про внесення часткових змін до порядку контролю за експортною торгівлею. Заходи будуть введені в дію з 17 квітня", – йдеться у повідомленні.

У списку обмежень зазначені такі товари, як літій-іонні акумулятори, труби для газо- та нафтопроводів, а також товари, які використовуються у виробництві, наприклад, плавучі крани та бурові платформи. Ці кроки відбулися в рамках нового пакету антиросійських санкцій, що передбачає обмеження щодо 12 фізичних осіб та 36 організацій, пов’язаних з Російською Федерацією.

Росія обіцяє відповісти на ці санкції. За словами виконувача обов’язків директора третього департаменту Азії МЗС РФ Сергія Жесткого, Росія розгляне жорсткі та чутливі контрзаходи проти Японії.

Занепад співпраці між двома країнами вже відображається в економічних показниках держави-терориста. Обсяг торгівлі впав на 16,5%, до 104,1 млрд ієн (690 млн доларів). Особливо постраждали експорт медичних виробів та запчастин з Японії до Росії.

З початку війни Японія з іншими країнами стала вводити санкції проти Росії та російських і проросійських політиків, депутатів та чиновників. У тому числі Японія заборонила постачати до Росії вакцини, медичне обладнання, обладнання для атомних обʼєктів та розвідки нафти та природного газу.

У держбюджет України вже надійшло $118 млн від уряду Японії для проєктів HEAL Ukraine та HOPE. Ці гроші допоможуть розширити медичні послуги, відшкодувати витрати на медичні гарантії та відновити житлову інфраструктуру, постраждалу від збройної агресії Росії.

Wiki
Инсайды

Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа
"Капсула самогубця": як працює, скільки коштує та попередження її творця (фото)

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.