Search

В уряді Росії похвалилися "подоланням залежності" росіян від відпочинку за кордоном 2024-07-18 10:10:12

турист,росіяни,туристи

Росіяни "подолали залежність" від поїздок за кордон і тепер відпочивають переважно у самій Росії.

Про це заявив віцепрем’єр РФ Дмитро Чернишенко, пише місцеве видання "Коммерсант".

"Внутрішній турпотік зростає, 2023 року він перевищив допандемійний і досяг 78 млн турпоїздок, що на 21% більше, ніж минулого року. Нам, звичайно, потрібно якнайшвидше нарощувати туристичну інфраструктуру для того, щоб задовольняти попит наших громадян, які полюбили відпочивати в нашій країні. Ми зламали туристичну колоніальну залежність, і відпочивати в нашій країні стало модно, престижно", – сказав російський урядовець.

У своїй промові Чернишенко згадав сибірський гірськолижний курорт "Шерегеш", на думку російського чиновника, він у майбутньому залучить "безліч інвестицій".

Раніше російський президент Путін поставив завдання вдвічі збільшити внесок туристичної галузі у ВВП Росії до 2030 року, турпотік має зрости до 140 млн осіб на рік.

Як повідомлялося, після вторгнення РФ до України та запровадження атиросійських санкцій мешканцям РФ стало значно важче виїздити за кордон: більшість європейських країн посилили вимоги до видачі шенгенських віз, прямих рейсів між країнами ЄС та РФ немає, а російські банківські картки не приймають у переважній більшості країн світу.

Related

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.