Search

В Одеській області жінка до пологів не знала, що вагітна 2024-07-18 10:32:09

В Одеській області жінка до пологів не знала, що вагітна

В Одеській області жінка до пологів не знала, що вагітна

В Одеській області жінка народила дівчинку під час пологів удома, які прийняли фельдшер і водій швидкої допомоги. До того майбутня мама не підозрювала про вагітність, а лікарів викликала через скарги на температуру та біль у животі.

Випадок трапився 4 квітня в Чорноморському районі. Про нього повідомив Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Одеської області.

"І таке буває: майбутня мама до пологів не знала, що вагітна", – зазначили медики.

За їхніми словами, опівночі минулого четверга диспетчерська Центру отримала виклик в одне із сіл до молодої жінки з температурою та болем у животі. Через 10 хвилин бригада №86 у складі фельдшера Іллі Кравця та водія Вадима Нінова була на місці, а ще за три хвилини прийняла у пацієнтки пологи.

Швидку викликали через температуру й біль у животі: на Одещині жінка до пологів не знала, що вагітна qrxiquikhiqrrant

"Як з’ясувалося, біль у животі був симптомом пологової діяльності. На світ з’явилася дівчинка, стан якої був оцінений у шість балів за шкалою Апгар. Закричала вона після тактильної стимуляції, яку виконав фельдшер", – розповіли лікарі.

Після цього малюка та новоспечену маму передали під нагляд бригади №81 на чолі з лікарем Кременцовим. Їх доправили до пологового відділення Чорноморської міської лікарні.

"Сподіваємося, що і таке неочікуване батьківство стане щасливим та радісним для родини. Бажаємо мамі та донечці міцного здоров’я!" – зазначили в Центрі.

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.