Search

До суду скерували справу вінницького смотрящего "Комара" 2024-07-18 05:59:46

До суду скерували справу вінницького смотрящего

До суду скерували справу вінницького смотрящего "Комара"

Правоохоронці скерували до Вінницького міського суду обвинувальний акт відносно групи вимагачів (ч.4 ст.189 КК України) на чолі з 45-річним раніше судимим Костянтином Комаровим на прізвисько "Комар", що вважається так званим "смотрящим" з боку криміналітету за Вінниччиною. Відомості про це містяться на порталі "Судова влада".

З них випливає: 5 квітня 2024 року було здійснено авторозподіл провадження, слухати яке випало служителю Феміди Руслані Романчук.

 xdideeieuidduant

(Костянтин Комаров)

Раніше на сторінках Dетектив-Info повідомлялося: на початку жовтня 2023 року правоохоронці звітували про затриманні на гарячому постфактум отримання "траншу" в розмірі 10 тис. дол. від місцевого підприємства трьох відомих на Вінниччині авторитетів.

Йдеться про наглядача за регіоном з боку криміналітету "Комара", фігуранта санкційного списку кримінальних елементів РНБО, Ашота Бурлака ("Ашот") та раніше судимого за вбивство Романа Інякіна на прізвисько "Рома Вінницький". Відтоді ця трійця утримується під вартою в стінах Київського СІЗО.

(Зліва направо: Ашот Бурлака, Костянтин Комаров та Роман Інякін)

detective-info.com.ua

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.