Search

Російська армія модифікувала ракети та БПЛА для атак по Україні 2024-07-18 10:41:44

Російська армія модифікувала ракети та БПЛА для атак по Україні

Російська армія модифікувала ракети та БПЛА для атак по Україні

За словами голови Міненерго Германа Галущенка, окупанти атакували 80% теплової генерації, а також ГЕС та підстанції. Тому ситуація в енергосистемі гірша за ту, що була взимку 2022-го.

Збройні сили Російської Федерації могли модифікувати зброю, в результаті ракети та безпілотні літальні апарати завдають більше шкоди за одну атаку.

Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко, повідомляє Kyiv Post.

Він зазначив, що ворог атакував 80% об’єктів теплової генерації, половину гідроелектростанцій та велику кількість підстанцій за останні тижні. Окупанти майже щодня б’ють енергомережі України з кінця березня, що призвело до відключень світла в Харкові.

За словами Галущенка, це найбільша атака на український енергетичний сектор із початку повномасштабного вторгнення. Зокрема, масштаб і вплив останніх атак "набагато більший" за попередні, які були взимку 2022-2023 років.

"Ми бачимо, що росіяни модифікували зброю", — сказав Герман Галущенко.

Він додав, що противник почав використовувати ракети та ударні дрони іранського типу, які завдають більшої шкоди за одну атаку.

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.