Search

У законопроєкті про мобілізацію пропонують забронювати від мобілізації працівників органів державної влади 2024-07-17 11:26:47

У законопроєкті про мобілізацію пропонують забронювати від мобілізації працівників органів державної влади

У законопроєкті про мобілізацію пропонують забронювати від мобілізації працівників органів державної влади

Органи державної влади та місцевого самоврядування можуть зобовʼязати оформити відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації своїх працівників.

Про це йдеться в тексті законопроєкту про мобілізацію із правками, який депутати хочуть внести до зали 10 квітня.

У документі йдеться, що "органи державної влади, інші державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації, що здійснюють бронювання військовозобов’язаних, зобов’язані оформити відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язаних".

Бронюванню підлягають працівники: нацполіції, НАБУ, Державного бюро розслідувань, прокуратури, БЕБ, ДСНС, Державної кримінально-виконавчої служби України, Служби судової охорони, в судах, установах системи правосуддя та органах досудового розслідування.

Серед органів держвлади та місцевого самоврядування можуть бути заброньовані лише керівники цих організацій. Щодо держслужбовців категорій "Б" та "В", то серед них можуть забронювати до 50% працівників.

До того ж депутати можуть ухвалити правку, де під призов на військову службу під час мобілізації не підпадатимуть військовозобов’язані, які пройшли базову загальновійськову підготовку до досягнення 25-річного віку.

Wiki
Инсайды

Латвія зробить внесок на підтримку українських медичних закладів
Шмигаль повідомив, скільки боєприпасів отримала Україна у рамках чеської ініціативи
The Guardian рассказала о самых больших проблемах украинских беженцев в Британии
Що буде, якщо РФ підірве Київську ГЕС: в "Укргідроенерго" назвали найгірший сценарій
"Ворог підтягує резерви і спробує просунутися": майор ЗСУ розкрив плани ворога

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.