Search

Зеленський про військову допомогу Україні: буде необхідна зброя - поламаємо хребет Путіну 2024-07-18 09:56:57

Зеленський про військову допомогу Україні: буде необхідна зброя — поламаємо хребет Путіну

Зеленський про військову допомогу Україні: буде необхідна зброя — поламаємо хребет Путіну

Україна "зламає хребет" російському диктатору Володимиру Путіну, якщо партнери зроблять конкретні політичні кроки, а ЗСУ отримають необхідне озброєння.

Про це повідомляє президент України Володимир Зеленський під час звернення до учасників дельфійського економічного форуму.

"Не треба бути надто позитивними, тому що війна, і проти нас серйозний ворог. Але давайте будемо реалістами, а не песимістами. Сьогодні ситуація стабілізована. Буде потрібна зброя, конкретні політичні кроки наших партнерів — ми поламаємо хребет Путіну", — сказав Зеленський.

Він зазначив, що все, що є на озброєнні та складах партнерів, зокрема системи ППО, артилерія та далекобійна зброя, дуже важливе для України і точно розблокує наше небо.

"Я вже не вперше про це говорю. Системи ППО, артилерія, далекобійна зброя. Крапка. Не так багато. Я розумію, що партнери і так допомагають чим можуть, але чим можуть мало. Цього мало, щоб перемогти Путіна, якщо не хочуть, щоб Путін втягнув мир у Третю світову війну", — наголосив президент.

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.