Search

США заявляють, що Китай готується до вторгнення на Тайвань до 2027 року, – Bloomberg 2024-06-25 16:55:24

Китайський військовий  арсенал зріс на фоні економічних труднощів

Китай нарощує свій військовий та ядерний потенціал на рівні, не баченому з часів Другої світової війни, і є підозри у його амбіціях щодо можливого вторгнення на Тайвань до 2027 року, повідомив високопосадовий адмірал США.

Про це пише видання Bloomberg.

Попри економічні труднощі, Пекін збільшив свій офіційний оборонний бюджет на 16%, до понад 223 мільярдів доларів за останні роки, повідомив у середу Комітету зі збройних сил Палати представників США адмірал Джон Аквіліно, керівник Індо-тихоокеанського командування. За його словами, за три роки, під час його керівництва, Народно-визвольна армія Китаю додала понад 400 винищувачів та понад 20 великих військових кораблів. Також він зазначив подвоєння запасів балістичних та крилатих ракет з 2020 року.

"Усі ознаки свідчать про те, що президент Китаю Сі Цзіньпін видав директиву Народно-визвольній армії щодо готовності до вторгнення на Тайвань до 2027 року", — заявив Аквіліно.

"Дії китайських військових свідчать про їхню готовність виконати цю директиву Сі Цзіньпіна з об’єднання Тайваню з материковим Китаєм за допомогою сили, якщо буде відповідна вказівка".

За словами Аквіліно, китайські військові також проводили різні навчальні заходи, спрямовані на протидію Тайваню, такі як імітація оточення з морською та повітряною блокадою. Американські законодавці, чиновники та військові лідери активно обговорюють плани Китаю щодо Тайваню, особливо в контексті його планів до 2027 року, коли армія країни має стати "силою світового класу".

Майже рік тому Аквіліно висловлював припущення, що всі розуміють плани китайської армії.

Тим часом американська розвідка вважає, що Китай не прагне військового конфлікту щодо Тайваню, навіть якщо він планує взяти самоврядний острів під свій контроль.

"Безпрецедентний рівень витрат Китаю на оборону вже має свої наслідки", – вважає Аквіліно.

Тим часом росія готується до вторгнення Китаю: військові відрепетирували застосування ядерної зброї.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому телеграм-каналі та Faceboo!

Related

Wiki
Инсайды

"Не поддерживаем никаких связей с Тищенко": в "Слуге народа" отреагировали на скандал с нардепом
Как влияет на нашу судьбу последняя цифра даты рождения и что она означает
Легкость, нежность и драпировки: Модный дом Dior презентовал кутюрную коллекцию осень-зима 2024-2025
Воскресенье Всех святых: история праздника, значение, традиции, запреты
Курс валют на 25 червня: скільки коштують долар, євро і злотий

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.