Search

Бундесвер анонсував "термінову" поставку 10 тисяч снарядів для України 2024-06-24 16:12:55

Читать на русском

Бундесвер анонсував

Бундесвер анонсував "термінову" поставку 10 тисяч снарядів для України

Німеччина в найближчі дні планує передати Україні 10 тисяч артилерійських боєприпасів із арсеналів Бундесверу.

Як пише "Європейська правда", про це в інтерв’ю DW 27 березня повідомив керівник ситуаційного центру України при Міноборони Німеччини генерал Крістіан Фройдінґ.

За словами Фройдінґа, Німеччина вирішила поставити Україні боєприпаси в три етапи. Партія з 10 тисяч боєприпасів, яка надійде найближчим часом, є першим етапом у цьому плані.

Другий етап передбачає підтримку ініціативи Чехії із закупівлі боєприпасів за межами Європи. У її межах Берлін профінансує купівлю 180 тисяч снарядів, які України отримає в "другій половині" 2024 року.

Зрештою, третій етап стосується двосторонньої угоди Німеччини з третьою країною, яку Фройдінг відмовився називати, про постачання Україні ще 100 тисяч снарядів "приблизно з четвертого кварталу".

На питання, чого зараз найбільше потребує Україна зараз для успішного відбиття російської агресії, німецький генерал назвав "артилерійські снаряди, боєприпаси та ракети для сучасних систем ППО, а також броньовані бойові машини".

Wiki
Инсайды

Споживання електрики знизилось: коли вимикатимуть світло 23 червня
У Миколаєві покарали підрядника за неналежне прибирання вулиці
Росія виводить з-під Вовчанська деякі підрозділи: деталі від ЗСУ
Прем’єр Британії відреагував на скандальну заяву Фараджа про війну РФ проти України
Германия обратилась к Китаю с предупреждением: что известно

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.