Search

У Білому домі порівняли посадовців РФ із продавцями гною через фейки про теракт під Москвою: Захарова відповіла 2024-06-24 15:18:41

Читать на русском

У Білому домі порівняли посадовців РФ із продавцями гною через фейки про теракт під Москвою: Захарова відповіла

У Білому домі порівняли посадовців РФ із продавцями гною через фейки про теракт під Москвою: Захарова відповіла

Попри те, що тільки ІДІЛ винен у жахливій терористичній атаці під Москвою, Кремль поширює дезінформацію. Росія перекладає провину на Україну відповідно до кремлівських політичних наративів.

Про це заявив радник Білого дому з питань комунікацій у сфері нацбезпеки Джон Кірбі під час брифінгу з представниками медіа 28 березня, передає Голос Америки. Він додав, що Сполучені Штати передавали російській владі деталі про потенційний теракт.

Кірбі наголосив, що США були зобов’язані поділитись наявною інформацією про запланований теракт. Також США публікували рекомендацію для американських громадян уникати великих зібрань і концертів у Москві.

Радник Білого дому з питань комунікацій у сфері нацбезпеки підкреслив, що заяви російських посадовців нагадують йому висловлювання його дядька про продавців гною.

"У нас була маленька ферма, де ми вирощували худобу у Флориді. Мій дядько казав, що найкращі продавці гною часто носять його проби в роті. Російські чиновники, здається, мають непоганий гній", – розповів радник Білого дому.

Представниця МЗС країни-окупанта Марія Захарова у своєму специфічному стилі відреагувала на слова Кірбі.

"У російській мові таких прислів’їв немає, тому що "гній у роті носять" не в нас, а за океаном. Натомість є наша приказка "у кого що болить, той про те й каже". До речі, тепер стало зрозуміло, чому в Штатах поширений вираз "вимити рота з милом" (to wash one’s mouth out with soap)", – похизувалась своїм знанням англійської Захарова.

Wiki
Инсайды

Споживання електрики знизилось: коли вимикатимуть світло 23 червня
У Миколаєві покарали підрядника за неналежне прибирання вулиці
Росія виводить з-під Вовчанська деякі підрозділи: деталі від ЗСУ
Прем’єр Британії відреагував на скандальну заяву Фараджа про війну РФ проти України
Германия обратилась к Китаю с предупреждением: что известно

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.