Search

Комітет ВР завершив розгляд поправок до законопроєкту про мобілізацію – нардеп 2024-06-14 20:28:28

7 лютого Верховна Рада схвалила у першому читанні урядовий законопроєкт про мобілізацію №10449

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки 29 березня завершив розгляд поправок перед другим читанням до законопроєкту про мобілізацію, повідомив народний депутат, член комітету Вадим Івченко.

«Працюємо над додатковими правками Комітету щодо мотивації призовників, а також демобілізації. Наступного тижня плануємо що закон піде в зал для розгляду парламентом», – написав Івченко у фейсбуці.

Раніше заступник голови профільного комітету Єгор Чернєв повідомляв, що комітет мав розглянути 4300 поправок до законопроєкту про мобілізацію.

7 лютого Верховна Рада схвалила у першому читанні урядовий законопроєкт про мобілізацію №10449.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець перед тим заявив, що визначив низку суперечливих норм у законопроєкті про мобілізацію. Втім, він закликав парламент ухвалити документ у першому читанні, додавши, що до другого читання зауваження від Офісу омбудсмена «можна врегулювати».

В Україні від 24 лютого 2022 року, дня повномасштабного вторгнення Росії, запроваджено воєнний стан. Тоді ж оголосили загальну мобілізацію. Відтоді Верховна Рада регулярно продовжує строки дії воєнного стану і мобілізації.

Форум

Wiki
Инсайды

США попередили, які країни можуть стати новою ціллю РФ
Гарантии безопасности от США: что известно о соглашении и поможет ли это Украине, если Трамп станет президентом
Зеленський з Папою Римським обговорили наслідки агресії рф проти України
Топ-5 найкорисніших сирів для вашого здоров’я
Спроба росії продемонструвати силу насправді є демонстрацією слабкості путіна – The Telegraph

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.