Search

Кіберполіція заблокувала 27 тисяч ворожих ресурсів у соцмережах завдяки проєкту «Брама» 2024-06-14 20:49:35

Читать на русском

Кіберполіція заблокувала 27 тисяч ворожих ресурсів у соцмережах завдяки проєкту «Брама»

Кіберполіція заблокувала 27 тисяч ворожих ресурсів у соцмережах завдяки проєкту «Брама»

Ініціатива «Брама» спрямована на підвищення рівня обізнаності громадян у сфері кібербезпеки та протидію поширенню російської пропаганди в медіапросторі.

Від початку повномасштабної війни з РФ завдяки соціальному проєкту «Брама» було заблоковано 27 тисяч ворожих ресурсів у соціальних мережах.

Про це на форумі Kyiv Stratcom Forum 2024 заявив начальник управління оперативно-аналітичного забезпечення та аналізу відкритих джерел Департаменту кіберполіції Євген Панченко, повідомили у телеграм-каналі відомства.

Ініціатива «Брама» використовувалася ще до повномасштабного вторгнення для запобігання розповсюдженню наркотиків, зокрема через телеграм. Наразі проєкт спрямований на підвищення рівня обізнаності громадян у сфері кібербезпеки та протидію поширенню російської пропаганди в медіапросторі.

«У нас є вектор розвитку, ми чітко розуміємо, як розвивати проєкт "Брама". Ми змінюємо підходи до блокування», — зазначив Панченко.

 heiukiqquiqdkant

У кіберполіції анонсували запуску окремого сайту проєкту «Брама», який презентують вже у квітні.

«Ми розвиваємо цей проєкт не тільки на платформі "Телеграм". Ми бачимо розвиток на інших платформах і створення власних ресурсів. Готуємо реліз нашого сайту, який розробили з нашими партнерами. Там буде дуже багато рекомендацій, а також можливість надсилати скарги і знищувати ворожу пропаганду», — розповів Євгеній Панченко.

На заході Kyiv Stratcom Forum 2024 виступили понад 20 спікерів, серед яких народні депутати, керівники міністерств і відомств, українські та закордонні експерти з комунікацій. Учасники обговорили успішні комунікаційні кейси та нові стратегії в інформаційній війні з Росією, зокрема на міжнародній арені.

Wiki
Инсайды

США попередили, які країни можуть стати новою ціллю РФ
Гарантии безопасности от США: что известно о соглашении и поможет ли это Украине, если Трамп станет президентом
Зеленський з Папою Римським обговорили наслідки агресії рф проти України
Топ-5 найкорисніших сирів для вашого здоров’я
Спроба росії продемонструвати силу насправді є демонстрацією слабкості путіна – The Telegraph

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.