Search

WSJ: розвідувальні дані США для Ізраїлю можуть призводити до жертв у Газі 2024-06-25 18:33:33

Руйнування в Секторі Гази, фото ілюстративне

Вашингтон побоюється, що Ізраїль може використати американські розвідувальні дані для ударів, жертвами яких стають мирні громадяни в Секторі Гази, повідомляє The Wall Street Journal із посиланням на джерела.

Видання нагадує, що після нападу визнаного терористичним у США та Євросоюзі угруповання «Хамас» на південь Ізраїлю 7 жовтня американська та ізраїльська сторони розширили обмін розвідувальними даними.

Співрозмовники The Wall Street Journal також розповіли, що США стурбовані низьким рівнем незалежного контролю, який міг би підтвердити, що дані американської розвідки не призводять до загибелі мирних жителів та руйнування цивільної інфраструктури.

Водночас джерела уточнюють, що інформація, яку Вашингтон розкриває для Ізраїлю, непридатна для бойових операцій. Наприклад, це можуть бути відеотрансляції з розвідувальних дронів, які працюють над Сектором Гази в режимі реального часу.

Представник Білого дому повідомив, що обмін даними з Ізраїлем спрямований на звільнення заручників, захоплених «Хамасом» 7 жовтня, та моніторинг діяльності угруповань джигадистів поблизу кордонів Смуги Гази.

Форум

Wiki
Инсайды

"Не поддерживаем никаких связей с Тищенко": в "Слуге народа" отреагировали на скандал с нардепом
Как влияет на нашу судьбу последняя цифра даты рождения и что она означает
Легкость, нежность и драпировки: Модный дом Dior презентовал кутюрную коллекцию осень-зима 2024-2025
Воскресенье Всех святых: история праздника, значение, традиции, запреты
Курс валют на 25 червня: скільки коштують долар, євро і злотий

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.