Search

Козловський пояснив, чому співав пісні російською до війни: «Я відповідальний за те, що робив» 2024-06-24 14:49:15

Читать на русском

Козловський пояснив, чому співав пісні російською до війни: «Я відповідальний за те, що робив»

Козловський пояснив, чому співав пісні російською до війни: «Я відповідальний за те, що робив»

Він шкодує, що слухав продюсерів.

Український співак Віталій Козловський, який зараз служить в ЗСУ, пояснив, чому мав російськомовний репертуар до війни.

Він наголосив, що тільки зараз зрозумів свою помилку. Також приймає той факт, що він, як артист, який співав російською, розмивав кордони з країною-агресором.

"Я ніколи не міг подумати, що армія буде так близько біля мене і стане реально моїм життям. Щойно почалася повномасштабна війна, це сильно вплинуло на мою свідомість. Я зрозумів, що я відповідальний за те, що робив раніше", – сказав Віталій у проєкті "Суспільне Культура" "Русифікація в стилі поп".

А потім згадав, що перші пісні, наприклад, хіт "Шекспір" та багато інших, йому говорили співати російською. Так, за його словами, наполягали продюсери, бо були певні правила і це давало можливість охопити більшу аудиторію. Віталій же хотів співати українською, проте через брак досвіду не зміг відстояти власну думку.

"Я був молодим активістом. Мені саме подобалася українська музика. Я принципово поставив позицію, що співатиму тільки українською. І я заспівав "Чорнобривці". А потім у програмі "Шанс" мене віддали в руки продюсеру Юрію Нікітіну. Я ламався, я був дитиною. Мені ще в приклад говорили: "Подивися на Білик, вона завжди співала українською, я їй також сказав заспівати пісню "Сніг" і дивись, як вона зайшла, це суперхіт". Коротше, я на це погодився", – додав артист.

Проте зараз творчість Віталія Козловського звучить виключно українською мовою і він більше не хоче прислухатися до думки інших.

Wiki
Инсайды

Споживання електрики знизилось: коли вимикатимуть світло 23 червня
У Миколаєві покарали підрядника за неналежне прибирання вулиці
Росія виводить з-під Вовчанська деякі підрозділи: деталі від ЗСУ
Прем’єр Британії відреагував на скандальну заяву Фараджа про війну РФ проти України
Германия обратилась к Китаю с предупреждением: что известно

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.