Search

ВООЗ зафіксувала понад 1 600 атак на медичну систему України від лютого 2022 року 2024-06-25 17:56:28

Поранена місцева жителька стоїть у машині швидкої допомоги біля житлових будинків, пошкоджених під час російського ракетного обстрілу у Харкові, Україна, 23 січня 2024 року

Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Всесвітня організація охорони здоровʼя (ВООЗ) зафіксувала 1682 атаки медичну систему в Україні, що призвело до 128 смертей і 288 поранень медичного персоналу та пацієнтів, повідомляє пресслужба організації.

Також ВООЗ звертає увагу, що працівники швидкої допомоги та інший персонал, який обслуговує медичний транспорт, мають ризик загинути або отримати травму втричі вищий, ніж інші працівники медичної галузі.

«Багато бригад екстреної допомоги потрапляють під обстріл або по дорозі на виклик, або на своїх базах. Вже чотири наших співробітника загинули, 12 людей отримали поранення та були госпіталізовані», – цитує організація начальницю Центру екстреної медичної допомоги Херсонської ОВА Галину Салдан.

Зазначається, що з 68 атак, підтверджених ВООЗ протягом першого кварталу 2024 року, 12 (майже 20%) були спрямовані на служби екстреної медичної допомоги, включаючи девʼять атак на пункти екстреної медичної допомоги, сім атак призвели до пошкодження машин швидкої допомоги.

У серпні 2022 року ВООЗ зафіксувала 473 напади на медичні установи за час масштабної війни РФ в Україні.

Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Форум

Wiki
Инсайды

"Не поддерживаем никаких связей с Тищенко": в "Слуге народа" отреагировали на скандал с нардепом
Как влияет на нашу судьбу последняя цифра даты рождения и что она означает
Легкость, нежность и драпировки: Модный дом Dior презентовал кутюрную коллекцию осень-зима 2024-2025
Воскресенье Всех святых: история праздника, значение, традиции, запреты
Курс валют на 25 червня: скільки коштують долар, євро і злотий

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.