Search

Росія повністю відновила втрати у війні? 2024-07-18 06:53:35

  • Збройні сили РФ майже повністю відновилися, попри величезні втрати у війні з Україною. Таку оцінку висловив заступник держсекретаря США Курт Кемпбел. На його думку, у цьому Росії допомогли союзники: Китай, Північна Корея та Іран. Як це вплине на війну?
  • Аби закрити небо проти російських ракет Україні ще потрібно принаймні сім комплексів Patriot, каже міністр Дмитро Кулеба. На озброєнні країн НАТО є 100 систем Patriot. Вже зараз почнеться ревізія на Заході таких систем, які в Україні збивають навіть надзвукові російські ракети?
  • Корупція в час війни? За колишнього радника Офісу президента України Артема Шила внесли 30 мільйонів гривень застави, повідомив Центр протидії корупції. В організації уточнили, що цю інформацію їм підтвердили у Вищому антикорупційному суді, який і взяв Шила під варту. За даними слідства, Шило є керівником організованої групи, діяльність якої призвела до заволодіння 94,8 мільйона гривень при закупівлі трансформаторів для «Укрзалізниці». Він працював в Офісі президента та СБУ. То чи має шанс справа на розслідування?
  • Експертна комісія Українського інституту національної пам’яті ухвалила рішення про повний демонтаж арки, яку найкраще знають як «Арку дружби народів», що в центрі Києва. Експерти УІНП вважають арку «загрозою нацбезпеці України». То чи демонтують монумент?

Про це дивіться у програмі « Свобода Live» на @Радіо Свобода:

Форум

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.