Search

Олександр Свіщов зачищає негатив у Інтернеті. З якою метою? 2024-07-18 10:07:01

Read in English

Олександр Свіщов зачищає негатив у Інтернеті. З якою метою?

Олександр Свіщов зачищає негатив у Інтернеті. З якою метою?

ЗМІ пишуть, що на різних сайтах то з’являється, то пропадає інформація про бізнесмена Олександра Свіщова. Пишуть, що він нібито контрабандист цигарок, “російський депутат” і при цьому “діяч українського спорту та меценат”.

Давайте розберемося, хто ж такий Олександр Свіщов?

Олександр Свіщов позиціонує себе, як фундатор благодійного фонду «Рідні». Людина непублічна. Але, як кажуть, «широко відома у вузьких колах».

ЗМІ пишуть, що останнім часом на «жовтих сайтах» масово почали з’являтися публікації про якогось росіянина Олександра Свіщова 1953 р.н., його причетність до контрабанди "Укрспирту" у далекому 2010 році та його зв’язки з Януковичем. Усі ці матеріали чомусь почали масово з’являтися у жовтні-листопаді 2021 року.

“На нашу скромну думку тут простежується бажання хитрих піарників змістити акценти з львівського Олександра Свіщова на російського та видавити небажані матеріали з пошуку Google. На це вказують і заголовки зі згадкою «Олександр Свищев — Седой», прізвисько нашого українського бізнесмена-мецената, та насичення заголовків словами кримінал, контрабанда тощо. Загалом ідея оригінальна, враховуючи наявність у Росії повного тезки нашого героя з кримінальним шлейфом, хоч і дуже пошарпаного. І що цікаво, статті про львівського Олександра Свіщова на сайтах «зливних бачках» почали замінюватись на статті про російського дідуся Свіщова. Водночас також масово почали з’являтися позитивні публікації про Олександра Свіщова, але вже на сайтах з «хорошою» репутацією. Відчувається грамотний підхід. Працюють професіонали”, – пише одне з видань.

Також варто зазначити, що позитивні статті про Олександра Свіщова почали “вкидатися” також у жовтні-листопаді 2021 року. А нещодавно знову відбувся новий сплеск PR-активності Олександра Свіщова.

То що ж намагається приховати Олександр Свіщов такою активною та різнобічною інформаційною кампанією?

“Олександр Свіщов брав активну участь у схемах крадіжки в державному підприємстві «Укрспирт» та контрабанді цього самого спирту до Європи. Не сам, звичайно, а у складі так званої «львівської мафії», основним діячам якої був і є відомий спонсор «Свободи» Ігор Кривецький-Пупс. Крім того, частина спирту йшла до окупованого Криму, на заводи тодішнього генерального директора «Укрспирту» Михайла Лабутіна. Чи причетний до цього Олександр Свіщов – невідомо, але відомо, що його роль зводилася до контролю за «смотрящими» за Лабутіним, які вказували останньому, скільки і куди направити продукції і як розподіляти викрадені гроші”, – пишуть ЗМІ.

Також журналісти у своїх розслідуваннях неодноразово стверджували про причетність Свіщова до контрабанди цигарок. Так, 15 жовтня минулого року, слідчі Держбюро розслідувань прийшли з обшуками на низку тютюнових фабрик, тісно повʼязаних з багатомільйонною контрабандою цигарок за кордон, а за два дні до цього в Ізмаїлі на Одещині прикордонники спільно з ГБР виявили 3000 коробів цигарок на загальну суму 27 млн₴ Прикордонники повідомили, що цигарки планували нелегально доставити на баржі до однієї з країн Євросоюзу. Джерела видання стверджують, що до цього кримінального вантажу пряме відношення має Свіщов та його спільники.

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.