Search

Данія виділила для України 6 мільйонів доларів 2024-07-18 07:13:13

Read in English

Данія виділила для України 6 мільйонів доларів

Данія виділила для України 6 мільйонів доларів

Данія виділила 40 млн данських крон (близько $6 млн) на відновлення енергетичної системи України після ракетних ударів російських військ.

Про рішення датського уряду на зустрічі з міністром енергетики України Германом Галущенком 8 квітня заявив міністр клімату, енергетики та комунальних послуг Данії Ларс Огорд. Кошти було виділено по лінії Фонду підтримки енергетики України, повідомили в українському Міненерго.

"Ми дякуємо Данії за це лідерство і ваш приклад, який згодом наслідували інші країни. Зараз Фонд – ефективний механізм допомоги енергосектору, через який закуповується обладнання для відновлення і ремонтів. Це посилює стійкість нашої енергосистеми", – прокоментував надання допомоги Галущенку.

Також на зустрічі обговорювалися теми поточних потреб українського енергосектору та заходів щодо забезпечення стабільної роботи української енергосистеми під час наступного опалювального сезону.

"Енергетика використовується як зброя у війні проти України, щоб вимотати українське населення. Зі свого боку ми зробимо все можливе, щоб зробити її забезпечити надійність та стійкість її енергопостачання", – сказав данський міністр.

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.