Search

Влада Кривого Рогу витратить 52 мільйони на будівництво укриття для школярів за завищеними цінами 2024-07-17 12:32:25

кривий

Управління капітального будівництва виконкому Криворізької міської ради 3 квітня за результатами тендеру замовило ТОВ "Сапсан-КР" будівництво укриття для Криворізької гімназії №84 вартістю 51,5 млн₴

Про це пишуть "Наші гроші" із посиланням на дані у системі Prozorro.

За умовами угоди, під футбольним полем Криворізької гімназії №84 по вул. Милашенкова, 57, до кінця 2024 року потрібно збудувати протирадіаційне укриття на 300 осіб.

Загальна площа приміщень складатиме 1 006 кв. м. В укритті передбачені приміщення для переховування дітей, основний та аварійний входи з однокамерними тамбур-шлюзами, жіночий та чоловічий санвузли, універсальна кабіна для маломобільних груп населення, кабіна особистої гігієни, буфет з обладнанням, приміщення для зберігання продуктів харчування, запасу води, забрудненого верхнього одягу і відходів, медпункт, електрощитова, венткамера, пункт керування і пожежний пост.

Проєкт виконало ТОВ "Проєктбудвишукування". Позитивний експертний звіт до нього видало ТОВ "УК Експертиза".

При цьому ціни принаймні частини будматеріалів у підсумкових відомостях ресурсів суттєво вищі ринкових.

Наприклад, гарячекатана арматурна сталь періодичного профілю класу А-ІІІ діаметром 8-32 мм врахована по 53 204-53 991 грн за тонну (ціни вказано з ПДВ). Компанія Iron World продає таку арматуру по 28 450 грн за тонну (31 864 грн за безготівковим розрахунком), а "Сталь Союз" – по 28 500 грн за тонну. На сайті "Метінвест-СМЦ" така арматура коштує 33 020-33 620 грн/т. У середньому це на третину дешевше.

Мастика МБК-Г коштує 147 грн/кг, а МБ-50 – 151 грн/кг. Український виробник "Ореол-1" продає їх по 35 грн та 52 грн за кілограм відповідно.

Кабель ВВГнгд-1 5х95 коштує 3 267 грн за метр. Компанія "Укрпровід" пропонує ідентичний кабель ВВГнгнд 5х95 по 2 163 грн/м, що на 34% дешевше.

Світлодіодні світильники B36-3340-V24 IP54 врахували по 937₴ Інтернет-магазин виробника "ВТН" пропонує їх гуртом від десяти штук по 669 грн, що на 29% дешевше.

Також завищені ціни на низку інших товарів. Проте ціна договору динамічна, тобто платити можуть за цінами, що відрізняються від кошторису.

Фірма отримала підряд без конкуренції, бо на відкриті торги більше ніхто не прийшов.

Управління капітального будівництва виконкому Криворізької міської ради очолює Валерій Катькін, який у 2020 році обрався депутатом Центрально-Міської районної ради від партії "Блок Вілкула "Українська перспектива". Уповноваженою особою є Сергій Калман.

Місцевою фірмою "Сапсан-КР" володіє та керує Богдан Лиманський, який також є ФОПом із будівельними і торгівельними видами діяльності. Як пише інформагентство "Свої.Кривий Ріг", у 2024 році ФОП отримав мільйонні підряди на прибирання Саксаганського району.

Related

Wiki
Инсайды

Латвія зробить внесок на підтримку українських медичних закладів
Шмигаль повідомив, скільки боєприпасів отримала Україна у рамках чеської ініціативи
The Guardian рассказала о самых больших проблемах украинских беженцев в Британии
Що буде, якщо РФ підірве Київську ГЕС: в "Укргідроенерго" назвали найгірший сценарій
"Ворог підтягує резерви і спробує просунутися": майор ЗСУ розкрив плани ворога

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.