Search

На покращення якості питної води у Броварах планують виділити 1 млн грн 2024-06-14 20:03:59

На покращення якості питної води у Броварах планують виділити 1 млн грн

Сьогодні, 28 березня, на черговій сесії депутати Броварської міськради мають внести зміни у програму "Питна вода Броварської міської територіальної громади на 2019-2024 роки"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Трибуну-Бровари".

На прохання КП "Броваритепловодоенергія" в програму вносяться як нові, так і раніше перенесені на 2024 рік заходи. Але фінансування передбачено лише по одному з них. Зокрема, на реконструкцію реагентного господарства водоочисних споруд із впровадженням системи амонізації по вул. Металургів планують виділити 1 млн₴ Передбачено провести і модернізацію технологічного обладнання подачі гіпохлориду натрію та впровадити технологію амонізації питної води для зниження вмісту залишкових продуктів хлору. Виділені кошти підуть саме на закупівлю станції дозування розчину гіпохлориту натрію з комплектуючим обладнанням.

Це лише один із початкових етапів по модернізації ВОС, бо загалом проєкт обійдеться приблизно в 11-12 млн грн, тож виділених коштів звичайно що недостатньо,

– повідомила начальниця УБЖКГІТ Світлана Решетова.

Гроші на цю потребу планують зняти з Броварської ритуальної служби. Загалом обсяг фінансування на 2024 рік за Програмою "Питна вода Броварської міської територіальної громади на 2019-2024 роки" становитиме 8 млн 100 тис.грн.

Нагадаймо, що у зв’язку із завершенням опалювального періоду з 1 квітня у Броварах розпочнуть гідравлічні випробування теплових мереж.

Related

Wiki
Инсайды

США попередили, які країни можуть стати новою ціллю РФ
Гарантии безопасности от США: что известно о соглашении и поможет ли это Украине, если Трамп станет президентом
Зеленський з Папою Римським обговорили наслідки агресії рф проти України
Топ-5 найкорисніших сирів для вашого здоров’я
Спроба росії продемонструвати силу насправді є демонстрацією слабкості путіна – The Telegraph

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.