Search

ВАКС залишив під вартою Насірова, але зменшив заставу до 65 млн грн 2024-06-25 16:28:43

Початковий розмір застави становив 523 мільйони гривень

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) залишив під вартою ще на два місяці колишнього очільника Державної фіскальної служби (ДФС) Романа Насірова, який підозрюється в отриманні неправомірної вигоди, а також знову зменшив розмір застави до 65 мільйонів гривень, повідомляє 28 березня пресслужба суду.

За даними антикорупційної організації Transparency International Ukraine, захист просив застосувати до Насірова домашній арешт або зменшити розмір застави до 12 мільйонів гривень. Адвокати чиновника неодноразово посилалися на його незадовільний стан здоров’я, просили заслухати пояснення лікаря, однак суд їм відмовив.

Ухвалено рішення залишити Насірова в СІЗО до 26 травня, однак зменшити заставу на 5 мільйонів гривень.

Чиновник публічно не коментував це рішення суду.

Вищий антикорупційний обрав запобіжний захід колишньому голові ДФС, який підозрюється в отриманні неправомірної вигоди в особливо великих розмірах, у жовтні 2022 року. Початковий розмір застави становив 523 мільйони гривень.

За версією слідства, очільник ДФС України за посередництва свого радника одержав понад 722 мільйони гривень неправомірної вигоди за вчинення дій, пов’язаних із забезпеченням відшкодування ПДВ агрохолдингу у розмірі понад 3,2 мільярда гривень.

17 жовтня 2022 детективи НАБУ повідомили про підозру в одержанні хабаря в особливо великому розмірі колишньому голові ДФС та в пособництві в її одержанні його раднику.

Роман Насіров також є фігурантом так званої «газової схеми Онищенка», за якою щодо нього була відкрита справа ще в 2017 році. Насіров раніше заперечував свою провину.

Форум

Wiki
Инсайды

"Не поддерживаем никаких связей с Тищенко": в "Слуге народа" отреагировали на скандал с нардепом
Как влияет на нашу судьбу последняя цифра даты рождения и что она означает
Легкость, нежность и драпировки: Модный дом Dior презентовал кутюрную коллекцию осень-зима 2024-2025
Воскресенье Всех святых: история праздника, значение, традиции, запреты
Курс валют на 25 червня: скільки коштують долар, євро і злотий

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.