Search

В Україні різко зростуть ціни на автопаливо у разі підвищення акцизів: у Кабміні вже схвалили законопроєкт 2024-06-25 16:35:59

Читать на русском

В Україні різко зростуть ціни на автопаливо у разі підвищення акцизів: у Кабміні вже схвалили законопроєкт

В Україні різко зростуть ціни на автопаливо у разі підвищення акцизів: у Кабміні вже схвалили законопроєкт

В Україні протягом найближчих п’яти років значно подорожчають бензин та дизельне паливо. Це пов’язано із підвищенням акцизів на паливо, яке передбачено протягом цього періоду.

У Кабміні схвалили законопроєкт, у рамках якого передбачено поетапне підвищення акцизів на бензин, автомобільний газ та дизельне паливо до 2029 року. Так, 1000 літрів бензину коштуватиме 359 євро, 1000 літрів дизельного палива — 330 євро, а 1000 літрів автогазу – 70 євро. Цю ініціативу ще має підтримати український парламент.

Директор консалтингової групи "А-95" Сергій Куюн зазначив, що якщо законопроєкт ухвалять таким, як його представив уряд, тоді з другого півріччя поточного року через підвищення акцизів собівартість бензину зросте на півтори гривні за літр, автогаз — на 18 копійок за літр, а дизель – на гривню за літр.

"Якщо ухвалять цю ініціативу без поправок, то, за підрахунками на поточний курс євро, до 2028 року ціна бензину зросте на 7,3 грн, дизеля — на 9,6 грн за літр, а скраплений газ подорожчає на 0,9 грн", – зазначив експерт.

Wiki
Инсайды

"Не поддерживаем никаких связей с Тищенко": в "Слуге народа" отреагировали на скандал с нардепом
Как влияет на нашу судьбу последняя цифра даты рождения и что она означает
Легкость, нежность и драпировки: Модный дом Dior презентовал кутюрную коллекцию осень-зима 2024-2025
Воскресенье Всех святых: история праздника, значение, традиции, запреты
Курс валют на 25 червня: скільки коштують долар, євро і злотий

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.