Search

Bloomberg: Голосування Конгресу США за надання допомоги Україні може бути відкладено ще на кілька тижнів 2024-06-14 20:46:46

Bloomberg: Голосування Конгресу США за надання допомоги Україні може бути відкладено ще на кілька тижнів

Bloomberg : Голосування Конгресу США за надання допомоги Україні може бути відкладено ще на кілька тижнів

Спікер Палати представників Джонсон обіцяв винести законопроєкт на голосування "відразу", як депутати повернуться з канікул 9 квітня.

Однак джерела видання кажуть, що голосування видається малоймовірним принаймні до середини квітня, а можливо, й пізніше. Джонсон все ще шукає способи пом’якшити опір республіканських прихильників жорсткої лінії.

Команда Джонсона поки не поділилася якимось детальним планом пакету допомоги з республіканцями і, схоже, не визначилася з тим, яких поступок вимагатиме від Байдена, тому й підтримки голосування наступного тижня поки що немає.

Раніше Джонсон говорив, що змінить умови надання допомоги. Це може бути кредит, конфіскація російських активів як компенсація та скасування мораторію адміністрації Байдена на нові ліцензії на експорт зрідженого природного газу.

03.04.2024 — різне uqidrxitqiukant

Wiki
Инсайды

США попередили, які країни можуть стати новою ціллю РФ
Гарантии безопасности от США: что известно о соглашении и поможет ли это Украине, если Трамп станет президентом
Зеленський з Папою Римським обговорили наслідки агресії рф проти України
Топ-5 найкорисніших сирів для вашого здоров’я
Спроба росії продемонструвати силу насправді є демонстрацією слабкості путіна – The Telegraph

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.