Search

Львів’янина звільнили від покарання за розбещення дітей в парку 2024-07-18 10:20:32

Львів’янина звільнили від покарання за розбещення дітей в парку

Львів’янина звільнили від покарання за розбещення дітей в парку

Чоловік оголював свої статеві органи та задовольняв себе при дітях.

Франківський районний суд Львова виніс вирок львів’янину, який розбещував малолітніх дітей у парку «Горіховий гай» – він оголював свої статеві органи та задовольняв себе при дітях. Суд призначив львів’янину п’ять років тюрми, але звільнив від відбування покарання з дворічним іспитовим терміном.

Як вказано у вироку суду, який винесли наприкінці березня 2024 року, випадок трапився ще у лютому 2017 року. Львів’янин перебував у парку «Горіховий гай» та розбещував малолітніх дітей віком 9-10 років. Чоловік оголював свої статеві органи у присутності дітей, вчиняв розпусні дії та задовольняв свою статеву пристрасть.

Про цей факт повідомили в поліцію, яка порушила щодо чоловіка кримінальну справу за фактом розбещення неповнолітніх. У суді львів’янин визнав свою провину, представники дітей подали до суду заяви про відсутність претензій. У матеріалах справи, а також на порталі «Судова влада» приховане прізвище обвинуваченого.

Справу розглянула суддя Світлана Мартьянова, яка дослідила усі матеріали та визнала чоловіка винним у розбещенні неповнолітніх, призначивши йому п’ять років тюрми, але звільнивши від відбування покарання з дворічним іспитовим терміном. Вирок ще можна оскаржити.

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.