Search

«Путін убив мою маму»: чому Тамара Гвердцителі розпрощалася з Росією 2024-07-17 13:08:23

«Путін убив мою маму»: чому Тамара Гвердцителі розпрощалася з Росією

«Путін убив мою маму»: чому Тамара Гвердцителі розпрощалася з Росією

Грузинська співачка Тамара Гвердцителі після 2014 року намагалася підтримувати відносини і з країною-окупантом, і з Україною, а публічних висловлювань про свою позицію уникала. Після 24 лютого 2022 року артистка залишилася небагатослівною, проте її вчинки говорять самі за себе.

Разом із мамою, корінною одеситкою Інною Вольфівною, вона покинула РФ навесні 2022 року і відтоді туди не повертається. Тепер вона живе в Грузії, концерти в країні-агресорі вона скасувала, а з концертної програми виключила пісні російською мовою.

Український поет-пісняр Юрій Рибчинський розповів на YouTube-каналі "ДІМ", що спонукало Гвердцителі на такі рішучі дії. Після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну Інна Вольфівна почала поступово згасати – те, що країна-окупант робила з Україною та її рідною Одесою, розбивало їй серце. Зрештою мама Гвердцителі померла восени 2022 року, сумуючи за долею рідного краю.

"З Гвердцителі ми зустрічалися вже після війни, в Іспанії бачилися з нею. Мама – одеситка. А все життя мама й Тамара були нерозлучні. Це для неї як права рука. Вони звикли разом бути. І мама дуже хороша жінка була. І коли почалася війна, коли почалися бомбардування Одеси, вона покликала Тамару й сказала: "Мою Одесу, Одесу-маму бомблять – ми прощаємося з Росією". І незважаючи на те, що там і статки, і квартира, і все. Більше ніж 10 років прожили в Москві, і вони повернулися в Грузію. Але вона так переживала, мама, що померла. Тому Тамара каже: "Це Путін убив мою маму". Вона не пробачила смерті мами. Для неї це справжня трагедія", – розповів Рибчинський.

Wiki
Инсайды

Латвія зробить внесок на підтримку українських медичних закладів
Шмигаль повідомив, скільки боєприпасів отримала Україна у рамках чеської ініціативи
The Guardian рассказала о самых больших проблемах украинских беженцев в Британии
Що буде, якщо РФ підірве Київську ГЕС: в "Укргідроенерго" назвали найгірший сценарій
"Ворог підтягує резерви і спробує просунутися": майор ЗСУ розкрив плани ворога

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.