Search

У ЗСУ розповіли, що необхідно для стабілізації фронту 2024-07-18 07:00:07

Read in English

У ЗСУ розповіли, що необхідно для стабілізації фронту

У ЗСУ розповіли , що необхідно для стабілізації фронту

За словами командира Юрія Федоренка, союзники мають насамперед бачити за кожним недоотриманим боєприпасом чи непереданим винищувачем F-16 життя українського бійця.

Для однозначної стабілізації становища на фронті Збройним силам України потрібні одні з найважливіших елементів сьогоднішньої війни — снаряди та сучасні літаки. На цьому наголосив у коментарі "24 каналу" командир батальйону ударних БпАК "Ахілес" 92-й ОШБр Юрій Федоренко.

Він підкреслив, що це не лише паритетність та перевага над противником. Союзники та партнери, від підтримки яких залежить сьогодні українська армія, мають насамперед бачити за кожним недоотриманим боєприпасом чи непереданим винищувачем F-16 життя українського бійця. Адже саме затримка із постачанням цих компонентів сучасної війни, на думку Федоренка, загрожує нашим бійцям на передовій.

Крім того, за словами командира, літаки F-16 дадуть Україні перевагу в небі — і не лише на передовій, де агресор намагається за допомогою керованих авіабомб просто стерти вщент українські позиції, а й у тилу, коли російські окупанти вбивають мирних жителів та знищують критичну. інфраструктуру українських міст та громад.

За інформацією Федоренка, саме керовані бомби, які запускалися з російських літаків, відіграли вирішальну роль на Авдіївському напрямі.

"Цю тактику противник намагається впроваджувати і на Бахмутському напрямку. Завдяки нашим хлопцям із ППО йому не вдається це зробити так, як би він цього хотів", — зауважив командир.

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.