Search

Поляки послабили блокаду на кордоні України: частково розблокували один пункт пропуску 2024-07-17 13:07:47

Read in English

Поляки послабили блокаду на кордоні України: частково розблокували один пункт пропуску

Поляки послабили блокаду на кордоні України: частково розблокували один пункт пропуску

Польські фермери послабили блокаду вантажних автомобілів у пункті пропуску "Гребенне – Рава-Руська" на кордоні України. Увечері 5 квітня там частково відновлено рух порожніх фур з України до Польщі.

Про це повідомила Держприкордонслужба України (ДПСУ). "За інформацією від польських колег, фермери, які обмежують рух транспорту під час акції протесту, пропускатимуть на в’їзд до Польщі щодобово по 15 порожніх вантажівок", – йдеться у повідомленні.

Прикордонники попросили перевізників ураховувати цю інформацію. Також у ДПСУ закликали стежити за повідомленнями від Укртрансбезпеки щодо черговості заїзду до пункту пропуску "Гребенне – Рава-Руська".

Загалом польські фермери продовжують блокувати кордон України у пунктах пропуску "Рава-Руська", "Ягодин" та "Угринів". Також залишаються черги і на раніше розблокованих напрямках, особливо на під’їздах до пунктів пропуску "Краковець" та "Шегині".

Станом на зараз блокування зачіпає лише вантажний транспорт. Легкові автомобілі та пасажирські автобуси перетинають кордон України та Польщі без перешкод.

Нагадаймо, польські фермери планують продовжувати блокаду українського кордону щонайменше до 30 квітня. До цього страйкарі обіцяли закінчити протести на початку березня, проте продовжили термін блокування.

Wiki
Инсайды

Латвія зробить внесок на підтримку українських медичних закладів
Шмигаль повідомив, скільки боєприпасів отримала Україна у рамках чеської ініціативи
The Guardian рассказала о самых больших проблемах украинских беженцев в Британии
Що буде, якщо РФ підірве Київську ГЕС: в "Укргідроенерго" назвали найгірший сценарій
"Ворог підтягує резерви і спробує просунутися": майор ЗСУ розкрив плани ворога

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.