Search

Ізраїль вивів майже всі наземні війська із південної частини сектору Газа 2024-07-18 06:56:54

Армія оборони Ізраїлю вивела всі наземні війська з південної частини сектора Газа, залишивши там лише одну бригаду. Про це повідомляють Reuters і The Times of Israel.

Зараз у секторі Газа залишається лише піхотна бригада «Нахаль». Їй доручено забезпечувати безпеку так званого «коридора Нецарим», який перетинає сектор Газа від району Беері на півдні Ізраїлю до узбережжя. Він дозволяє ізраїльським військовим проводити рейди у північній та центральній частині сектора та запобігає повернення палестинських біженців на північ.

Як пише Reuters, незрозуміло, чи затримає виведення військ ізраїльське вторгнення до міста Рафах, яке знаходиться на півдні сектора на кордоні з Єгиптом. У ньому залишаються близько півтора мільйона палестинців, більшість яких — біженці з північних районів сектора.

The Jerusalem Post пише , що ЦАХАЛ оголосив про завершення активної стадії війни, «залишаючи відкритою можливість майбутнього вторгнення в Рафах». Високопосадовець ізраїльської армії заявив, що рішення про виведення військ «не має нічого спільного» з тиском США. Однак The Jerusalem Post зазначає, що виведення сталося через два дні після розмови президента США Джо Байдена з прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху.

Виведення військ, як зазначає Reuters, відбулося на тлі підготовки Єгипту до проведення нового раунду переговорів про угоду щодо звільнення ізраїльських заручників, які залишаються в полоні у ХАМАС, та припинення вогню. Обговорення угоди триває з січня, проте досі угоди не досягнуто.

Related

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.